رمز ماندگاری نام شهید رجایی ایمان و عشق ایشان به محرومان بود

 

سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین به همراه فرماندار آبیک و جمعی از مدیران استانی از نیروگاه شهید رجایی بازدید نمود. 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، سعید شاهرخی در مراسم گرامیداشت هفته دولت و در جمع کارکنان نیروگاه شهید رجایی به تشریح دلایل موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین المللی پرداخت و گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف که با برگزاری انتخابات و مشارکت حداکثری مردم فهیم، تجلی می یابد و صلابت رهبری این نظام مقدس، از دلایل توفیقات ایران اسلامی است. 

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در ادامه افزود: حضور مردم در صحنه، توفیقات بسیاری برای کشورمان داشته است که دلیل آن، هوش و تعهد مردم به کشور است و این نقش با هوشمندی امام راحل(ره)، در قانون اساسی نهادینه شده است. بدین طریق است که مردم فهیم با حضور در پای صندوق های رای و انتخاب آزادانه و معنادار خود، به روش های مورد نظرشان رای می دهند. 

سعید شاهرخی در بخشی از سخنانش به مهم ترین اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست خارجی اشاره کرد و بیان داشت: مهم ترین اقدامات دولت در این حوزه، نهادینه کردن روش اداره کشور بر مبنای تدبیر، عقلانیت، صداقت و شفافیت است و این دولت 2 اولویت تعامل همراه با عزت و اقتدار در روابط خارجی و معرفی جایگاه رفیع مردم ایران در سطح بین الملل را در دستور کار خود قرار داده است.  

همچنین ایشان  در پایان سخنان خود، از مدیران و کارکنان نیروگاه به دلیل تلاش شبانه روزی در عرصه تولید برق و خدمت رسانی به مردم کشور، تقدیر و تشکر نمود و از نیروگاه شهید رجایی به عنوان نیروگاه پیشرو در صنعت برق یاد نمود. 

 شایان ذکر است در این مراسم، به 2 نفر از کارکنانی که با الهام از تخصص، تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری، در پیشبرد اهداف متعالی نیروگاه شهید رجایی نقش موثر و فعال داشته اند و از سوی کارگروه اقتصاد مقاومتی شرکت به عنوان همکار نمونه معرفی شدمعرفی شده بودند، هدایایی اهدا شد.