برنامه های هفته سلامت

در هفته سلامت، برنامه هایی با مشارکت کارکنان نیروگاه شهید رجایی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، به مناسبت هفته سلامت و ضرورت رعایت الگوی صحیح زندگی از سوی کارکنان برای حفظ و ارتقای سلامت جسمی و روانی، برنامه های ورزشی، بهداشتی و آموزشی در نیروگاه برگزار می شود.
بنا به این گزارش نخستین روز از هفته سلامت، با اجرای برنامه گلگشت در ارتفاعات شمالی قزوین آغاز شد که در این برنامه، کارکنان علاقمند، به منطقه کهنه باغستان واقع در شمال شهر قزوین سفر کردند.
همایش پیاده روی، دومین برنامه ی هفته سلامت بود؛ در این برنامه تعداد 220 نفر از کارکنان و مدیران حضور داشتند که پس از تجمع، از مقابل درب شمالی نیروگاه به سمت نمازخانه حرکت نمودند و در پایان به تعداد  15 نفر از کارکنان به قید قرعه، جوایزی اهدا شد.
در ادامه این گزارش آمده است، برگزاری سمینار پیشگیری از فشار خون و بیماری های قلبی و عروقی در سومین روز از هفته سلامت در سالن آمفی تئاتر نیروگاه برگزار شد و روز چهارم این هفته نیز با انجام تست قند خون ناشتا برای کارکنان آغاز شد.
درهفته سلامت، که تا روز پنج شنبه هفتم اردیبهشت ادامه دارد، علاوه بر اجرای برنامه های ورزشی و آموزشی، پخش پیام های بهداشتی و اجرای سمینارهای بهداشت روان و بهداشت حرفه ای با هدف  آگاهی افزایی و توسعه فرهنگ سلامت در نیروگاه، برگزار می شود.